May 28, 2014




Cześć :))


Zauważyłam, że posty na blogach zazwyczaj rozpoczynają się od jakiegoś (choćby najmniejszego) fragmentu poświęconego pogodzie. Zdecydowanie jest w tym sporo prawdy (sama się na tym łapię), ale jakby tutaj o tym nie wspomnieć, skoro ma to ogromny wpływ chociażby na nasz strój czy samopoczucie. Tak więc... aby tradycji stało się zadość trzeba chyba wspomnieć o bohaterce wielu postów czyt. wspaniałej pogodzie, która daje nam możliwość noszenia ulubionych, zdecydowanie lżejszych ubrań, a co za tym idzie - o nadejściu upragnionych wakacji. Zdecydowanie przyda mi się trochę więcej wolnego czasu, który wykorzystam w 100%. Tak... wykorzystam - to zdecydowanie lepsze słowo niż te trzy, jakże złudne słowa "postaram się wykorzystać", które zwykle nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Wracając do tematu, który powinien być motywem dzisiejszego posta, jest moja pasiasta sukienka idealna na letnie dni. Dzisiaj będziecie mieli okazję zobaczyć ją w dosyć prostym, ale eleganckim wydaniu. Myślę, że wkrótce zobaczycie jej kolejną odsłonę - zdecydowanie mniej oficjalną i świetną na co dzień. À propos dzisiejszego zestawu, chyba wreszcie znalazłam idealne, casualowe sandałki, które z pewnością jeszcze nie raz tutaj pokażę! :)


Jak Wam się podoba? :)

Zostawiam Was ze zdjęciami i życzę miłego wieczoru. :) Do następnego! :*
















 Pics by my Sister. :*

Sukienka - ?
Torebka - Mohito
Buty - Zara
Bransoletka - Sinsay
Okulary - C&A

4 comments:

  1. Jesli chodzi o pogode to u mnie czesto pada i nie ma slonca to faktycznie sprawia ze ludzie czuja sie kiepsko.
    Bardzo Ci pasuja te okulary :)
    bezxpomyslu.blogspot.com

    ReplyDelete
  2. Wyglądasz zjawiskowo w tej sukience!

    ReplyDelete
  3. Przegladalam Twojego bloga i doszlam do wniosku, ze najoiekniejsze stylizacje dodawalas w lutym i marcu, a poza tym wygladalas wtedy wyjatkowo slicznie /jestes bardzo atrakcyjna, ale wtedy to byla petarda/ I tak sobie mysle, ze z przyjemnoscia poogladalabym Cie jeszcze troche w tamtym stylu. Wrocilabym, poki jeszcze mozna, do rajstop, znakomicie podkreslaja Twoje wyjatkowe nogi, oraz do eleganckich szpileczek. Pomysl, czy jeszcze zdazysz kilka takich outfitow dodac przed wakacjami /albo nawet w trakcie, przynajmniej nie bedzie u Ciebie tak nudno jak u innych/ Pozdrawiam serdecznie.

    ReplyDelete

Dziękuję za komentarze, zarówno te bardzo miłe jak i wiążące się ze słowami krytyki :)

Fashion Camille. Powered by Blogger.